fbpx
Request brand logo in light / white color version

Jūsu sabiedrotie, radot
efektīvu digitālo pieredzi

Mūsu misija ir nodrošināt inovatīvus, uz lietotāju orientētus digitālos risinājumus, kas ne tikai apmierina, bet gan pārsniedz mūsu klientu cerības.

Dizaina un tehnoloģiju krustpunktā

No koncepta līdz rezultātam

Mūsu uz klientu orientētā filozofija ir balstīta uz ciešu, ilgstošu attiecību veidošanu, kas balstās uz savstarpēju uzticēšanos un cieņu.

Gadu gaitā mums ir bijis gods sadarboties ar dažādiem klientiem, sākot no vietējiem jaunuzņēmumiem līdz globāliem zīmoliem, un katra sadarbība ir kā apliecinājums mūsu pielāgošanās spējām un prasmēm.

Mēs rūpējamies par kvalitāti un radošumu, nodrošinot, lai katrs mūsu projekts atspoguļotu mūsu klientu ambīcijas, demonstrētu mūsu kompetenci un veicinātu attīstību.

Mēs ticam sadarbības videi, kurā idejas plūst brīvi un tiek uzklausīta katra ideja. Šī sinerģija veicina inovācijas un nodrošina, ka mēs pastāvīgi sasniedzam izcilus rezultātus, ar kuriem varam lepoties gan mēs, gan mūsu klienti.

Mājaslapu dizains

Izstrādājam vizuāli pievilcīgas un lietotājam draudzīgas mājaslapas, kas uzlabo lietotāja pieredzi, efektīvi nodod jūsu zīmola vēstījumu un nodrošina vienmērīgu funkcionalitāti no visām ierīcēm.

E-komercija

Tiešsaistes veikalu izveide ar nevainojamu iepirkšanās pieredzi, drošiem maksājumu apstrādes kanāliem un efektīvu pārvaldību, lai palielinātu pārdošanas apjomu un klientu apmierinātību.

Sociālie mediji

Aizraujoša satura un stratēģiju izveide, lai uzlabotu jūsu tiešsaistes klātbūtni, veidotu saikni ar jūsu auditoriju un veicinātu zīmola lojalitāti dažādās sociālo mediju platformās.

Radošais dizains

Izstrādājam inovatīvus un saistošus zīmolvedības, mārketinga materiālu un digitālā satura dizainus, lai jūsu zīmols izceltos tirgū starp konkurentiem.

Atbildes uz jūsu jautājumiem

Biežāk uzdotie jautājumi

Atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par mūsu pakalpojumiem un procesiem, neatkarīgi no tā, vai jūs interesē cenas, projekta termiņi vai tehniskais atbalsts.

Mūsu sadarbības laikā jums vienmēr tiks norīkots konkrēts projekta vadītājs, kurš būs jūsu kontaktpersona visos projekta aspektos, tostarp projekta vadībā, radošajā vadībā un kvalitātes nodrošināšanā.

Pēc sākotnējām sarunām mūsu komanda sagatavos pielāgotu piedāvājumu, kurā būs norādīti projekta termiņi un paredzamās izmaksas.

Ņemot vērā mūsu pilna servisa pakalpojumu raksturu, mēs nevaram piedāvāt fiksētas cenas, iepriekš neizprotot jūsu projekta specifiku, tomēr mēs vienmēr cenšamies pielāgoties klientu unikālajām prasībām, vienlaikus ņemot vērā jebkādus budžeta ierobežojumus.

Mūsu pieredze darbā ar klientiem dažādās pasaules laika zonās ļauj mums labi pārvarēt ģeogrāfisko atšķirību radītās problēmas.

Lai gan mūsu galvenā mītne ir Rīgā, Latvijā (GMT+3), vairāki mūsu komandas biedri strādā arī citos reģionos.

Mēs izprotam laika joslu atšķirību radītās problēmas un esam ieviesuši efektīvas komunikācijas un projektu vadības stratēģijas, lai tās risinātu.

Mūsu izmaiņu pārskatīšanas process ietver skaidru saziņu un efektīvu īstenošanu. Pēc atsauksmju saņemšanas mēs izskatām visus pieprasījumu būtību, apspriežam tos ar jums un ieviešam saskaņotās izmaiņas, vienlaikus informējot jūs visā procesa gaitā.

Mēs vienmēr cenšamies pielāgoties saprātīgām izmaiņām projekta laikā, taču svarīgi atcerēties, ka dažas izmaiņas var ietekmēt projekta termiņus vai prasīt papildus budžetu.

Sekojiet līdzi jaunumiem

Pievienojieties mūsu e-pasta jaunumiem

Neatkarīgi no tā, vai esat uzņēmuma īpašnieks, kas vēlas atjaunot savu tiešsaistes klātbūtni, vai esat topošais izstrādātājs, mūsu e-pasta jaunumi jūs informēs un iedvesmos.